Поиск по сайту

Мексика онлайн. Частина 1: Mexico-city

Автор:  Настя Мельниченко
Мексика онлайн. Частина 1: Mexico-city фото: flickr

Журналіст Настя Мельниченко тільки-тільки приїхала до Мексики і - тут же написала перший пост. Про Мехіко-сіті. THE PLANET буде слідкували за перебігом подорожі

Це було безкінечне добирання, 2 безсонні ночі, 12 годин перед глухою сірою стіною у середньому ряду літака, мій запалений нерв... А потім вічні блукання серед нічного Мехіко у пошуках адреси нашої вписки.

Все здавалося так просто, ми мали мапу і назву вулиці, але на ділі тут геть усе не так! вулиці називаються по-різному, одне на мапі - інше в реалі, та ще й є такі штуки, як "вісі", а ще сектори і райони, і це все наплуталося в одну купу. Зате мексиканці, ах! ке бускарес? - кричать незнайомі люди і спішать допомогти. Троє чужинців без нашого звернення підходили до нас і допомагали розібратися у сплетіннях вулиць. А коли ми когось питали, витягуючи з нетрів пам'яті окремі іспанські слова, нам відповідали тривалою тирадою: блаблаблабалабла!

Ох, ну хто нам сказав, що ми зможемо хоч щось розуміти іспанською? Нічого. Окремі фрази на вивісках, окремі фрази у словах. Правда, коли на нас закінчилися іміграційні форми англійською, нам видали їх іспанською, то ми навіть второпали, куди і що писати.

...Ми були дуже виснажені і думали, що проспимо неймовірно довго. Але вже на світанку я лежала і блимала очима. Уляна теж не спала. Яке там, адже що в Мексиці світанок - те в Україні обід! Господарі спали, але ми їх підло розбудили, аби вони випустили нас. І ось ми вирушили на пошуки музею Фріди Кало.

Я ж фанат Фріди, я не казала? Ми потрапили в район Кайоакан, перший колоніальний район в Мехіко-сіті, де збереглася та архітектура, ті кольори (фасади - червоні, жовті, рожеві, сині!), ті квітучі внутрішні дворики, що і в часи заселення колонізаторів. Тут жив Троцький, тут жила Фріда... А ось і Casa Azul, і я потрапляю у цей чудовий дім, дім Фріди і Дієго.

Як же прекрасно все тут! Які ж кольори їх надихали, як виплескувала вона свій внутрішній світ у своє домашнє оточення! Від тієї кухні хочеться плакати... ці всі статуетки, картинки... Ух. Її ліжко, Дієгове ліжко. Їхні картини. Не знаю, ходила і ридала, під враженням. І як я могла пожлобитися і не придбати дозвіл на фотографування?

Потім ми поїхали в центр. Якщо Кайоакан зелений, пронизаний сонцем, то центр душний, sin arboles. В центрі було пекло, бо геть усі вулички заполонили торгаші. їх було там тисячі всі кричали на свій манер. Продавали геть усе, і все - дешево. А ми не купили, бо це ж тупо купувати у перший день всякі красоти, еге? Потім Іван, наш впищик, сказав, що той ринок - то виняток, а не правило. А так у Мехіко вулична торгівля заборонена.

Мексика дешевша за Україну. Повноцінний обід обходиться нам у 16-20 грн на рило. А яка тут кава, люди, яка тут кава!!! якщо ви думаєте, що пробували мокко - то ви не пробували мокко! Бо справжнє мокко. воно дійсно має шоколадний смак... ми шукали забігайлівки, де товпилися місцеві, і пристроювалися й собі. І не прогадували!

Правда, з їжею вийшли накладки. Бо ми не знаємо, що їсти. Ми не знаємо мексиканської кухні. Наугад спробували tacos con pollyo , але то було треба бачити, як ми із'яснялися із продавцем... Та і взагалі. Коли вранці вийшли на прогулянку і зрозуміли, що не можемо втрапити, куди слід, нас (мене) накрила паніка. Як спитати по іспанськи? ну спитати ми ще можемо, а як зрозуміти відповідь?..

Потім... Потім ми пішли у Музей Антропології. Я не знаю, як тут описати ЦЕ. Але музей у Каїрі смокче проти музею у Мехіко. Які тут культури, скільки тут культур! Ми ходили і плакали від враження, це був просто якийсь естетичний екстаз! Ох, як шкода, що тут я не маю жодного графічного редактора, аби показати хоч частину цієї краси. Яка ж у них мала пластика... яка кераміка...

Але були й неприємні моменти. При всій опупезності експозиції підписи були дані тільки іспанською мовою. Так що я так і не зрозуміла, до якої культури що належало. Яке було функціональне призначення тих чи інших речей. Але відчула жагучу потребу це дізнатися і прочитати.

Від першого дня в мексиці враження таке: ніколи не думала, що мені настільки сподобається у великому, дванадцятимільйонному мегаполісі. Мексика яскрава, багатогранна... і місяця зовсім мало для неї.

Нам тут добре. Коли за день смієшся від щастя кілька разів, кілька разів плачеш у екстазі... коли люди посміхаються... коли звучить музика - це прекрасно! це дуже... моя країна.

...А мексиканки не дуже то й гарні :)

 


Реклама в Интернет

Реклама в Интернет

фотогалереи


Секс и город/ 17 фото
В Нью-Йорке открылась выставка обнаженных автопортретов...
Найкрутіший позадорожник для британських фермерів. ФОТО
Land Rover Defender - відмінний джип, добре відомий своїми ходовими якостями. Але їхати в остан...
Черкассам - 725 лет/ фото
Черкассы отпраздновали немаленький юбилей   ...
Андорра: горнолыжный сезон не окончен. ФОТО
Склоны горнолыжного курорта Grand Valira укрыты снегом, солнцем и лыжниками ...

рейтинги


10 худших аэропортов мира. Рейтинг
10 аэропортов, которые оказались наихудшими в мире. Киев - на пятом месте ...
Самые
Список десяти самых значительных мест по всему миру, которые закрыты для туристов ил...
Где подороже покататься на лыжах - ТОП-10
Опытный лыжник хорошо знает, что ски-пассы занимают немалую часть отдыха на зимнем ку...
Храмы мира: ТОП-10 самых удивительных. ФОТО
Самые святые и вместе с тем - самые удивительные места в мире - это храмы разных религи...
ТОП-10: Самые сказочные замки Европы
Замки Нойшвайнштайн, Пуболь, Корвин... ...

Последние


В Мигию: к древним порогам, бурным водам и рафтингу
В старинное село Мигия (или Мигея) прежде всего едут рафтингисты, альпинисты и… учены...
Календар Pirelli 2015: фетиш, ретро, латекс. ФОТО
Знаменитий календар на 2015 рік шанувальники запам'ятають як один з найбільш сміливих. ...
Симферополь: город «Белая мечеть»
Татары называют этот город «Белая мечеть», для нас он - Симферополь. Обычно этот город...
Октоберфест - 2013: у Мюнхені випили майже 7 мільйонів літрів пива. ФОТО
Під час 180-го пивного фестивалю було лише 7,5 тисяч звернень до лікаря і 2 тисячі виклик...
Найкрутіший позадорожник для британських фермерів. ФОТО
Land Rover Defender - відмінний джип, добре відомий своїми ходовими якостями. Але їхати в остан...

Свежие предложения


Дві європейські столиці, гарячі термальні купальні та
Грандиозное путешествие по Испании с Мандруй Дешевше -
Тур в Китай с Игорем Захаренко: Пекин - Лоян - Сиань - Шан
Стоимость программы: от 550 грн. Романтический ужин вклю
Каменец-Подольский приглашает встретить Новый год 2013 в
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.

Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.